Villanyszerelő

Építőipar, Ingatlan, Szakmunka, Technikus
Helyszín
Crailsheim

Villanyszerelőként dolgozik és csak úgy ég a keze alatt a munka? Nálunk kamatoztathatja a tehetségét! Lakóingatlanok tűzjelző berendezéseinek kábelezésére és bekötésére keresünk villanyász kollégákat.

Kiket keresünk?

  • Megbízható munkatársakat, akik az önálló munkavégzésre is képesek
  • Aki képes rajz alapján dolgozni

Amit megbízónk kínál:

  • Nettó 10-12€/óra - tapasztalattól függően
  • Ingyenes lakhatás
  • Legalább 2021. július végéig tartó lehetőség
  • A munkához szükséges munkaeszközöket és felszerelést biztosítják
  • Szerszámokat, kopó alkatrészeket biztosítják

Munkavégzés helye:

  • Németország, Crailsheim környéke
  • Jelentkezni fényképes önéletrajzzal lehetséges a allas@opuseu.com e-mail címen. Kérdés esetén hívja a 06-30/162 8585-ös telefonszámot, kollégánk szívesen válaszol minden érdeklődőnek, így személyesen tudjuk egyeztetni a munka részleteit.

Feladatok

Szöveg

Elvárások

Szöveg

Előnyt jelent

Szöveg

Amit kínálunk

Szöveg

Munkaidő

Szöveg

Erre a lehetőségre jelenleg nincs aktív kiválasztási folyamat. Kérjük adja meg adatait, hogy újabb felvétel esetén kollégáink fel tudják keresni.