Komissiózó

Komissiózó

Logisztika, Fizikai, Segéd, Betanított munka
Helyszín
Pécs, Baranya megye

Partnerünk több mint 25 éves múltra visszatekintő, 100%-ban magyar magántulajdonban álló, stabil pénzügyi háttérrel rendelkező nemzetközi lakástextil gyártó- és forgalmazó vállalat.

Amennyiben álláshirdetésünk felkeltette az érdeklődését, jelentkezz a hirdetésnél vagy az allas@opuseu.com címre küldje el önéletrajzát a pozíció megjelölésével. Kérdés esetén hétfőtől péntekig 8 és 16 óra között hívja a +36 30 624 9989 vagy a +36 30 101 5158-es telefonszámot, kollégáink szívesen válaszolnak kérdéseire a munkával kapcsolatban.

Kérjük adja meg e-mail címét!

Feladatok
  • Raktárosi feladatok, anyagmozgatás, komissiózás, csomagolás
  • Raktári rend fenntartása
  • Karnisok méretre vágása

Elvárások
  • Erkölcsi bizonyítvány
  • Jó teherbíró képesség
  • Raktározási területen szerzett tapasztalat
  • Alapszintű számítógépes ismeret
  • Pontos, megbízható munkavégzés, megbízhatóság
  • Talpraesettség, önállóság, rugalmasság

Előnyt jelent
  • Targoncavezetői jogosítvány
  • Gépjárművezetői engedély
  • Hasonló területen szerzett munkatapasztalat

Amit kínálunk
  • Családias környezet
  • Hosszú távú munkalehetőség
  • Bejelentett, alkalmazotti jogviszony
  • Prémium
  • Bejárás támogatás
  • Kedvezményes vásárlási lehetőség a cég által forgalmazott termékekből
  • Céges rendezvények
  • Karrierút

Munkaidő
  • 1 műszakos munkarend hétfőtől-péntekig (7:00-16:00)

Sikertelen regisztráció

sikertelen_regisztracio_18