Marketing asszisztens

Adminisztráció, Asszisztens, Irodai munka
Helyszín
Pécs, Baranya megye

Partnerünk több mint 25 éves múltra visszatekintő, 100%-ban magyar magántulajdonban álló, stabil pénzügyi háttérrel rendelkező nemzetközi lakástextil gyártó- és forgalmazó vállalat.

Marketing asszistensnek, akkor érdemes jelentkeznie, ha:

  • Dinamikus, nyitott és pozitív személyiség

  • A kommunikációs készsége kiváló

  • Otthonosan mozog online felületeken

  • Szeretné az egyik legismertebb lakástextil márkát továbbfejleszteni

  • Jó problémamegoldó képességgel rendelkezik, gyorsan átlátja az összefüggéseket

  • Képes az önálló, proaktív munkára, de jól teljesít csapatban is

  • Jó és kivitelezhető ötletei vannak

  • Terhelhető és tud határidőre dolgozni

Amennyiben álláshirdetésünk felkeltette az érdeklődését, jelentkezz a hirdetésnél vagy az allas@opuseu.com címre küldje el önéletrajzát a pozíció megjelölésével. Kérdés esetén hétfőtől péntekig 8 és 16 óra között hívja a +36 30 624 9989 vagy a +36 30 101 5158-es telefonszámot, kollégáink szívesen válaszolnak kérdéseire a munkával kapcsolatban.

Kérjük adja meg e-mail címét!

Feladatok
  • Online marketing ismerete, tervezése, folyamatos jelenlét biztosítása, fejlesztések (pl. weblap, webshop, Facebook)
  • Teljeskörű márkakommunikáció
  • PR, külső- belső kommunikációs feladatok
  • Szervezési feladatok, pl. kiállítások, rendezvények
  • Értékesítést támogató marketing akciók, promóciók megvalósítása
  • Reklámanyagok beszerzése
  • Marketing anyagok, katalógusok tervezése és kivitelezése
  • Heti adminisztrációs feladatok elvégzése; beszámolók, riportok készítése

Elvárások
  • Jó kommunikációs készség angolul szóban és írásban
  • Felsőfokú végzettség
  • Photoshop, Coreldraw, Mailchimp, Wordpress programok ismerete

Előnyt jelent
  • Hasonló munkakörben szerzett szakmai tapasztalat

Amit kínálunk
  • Kiemelkedő alapbér
  • Családias, modern környezet
  • Hosszú távú munkalehetőség
  • Bejelentett, alkalmazotti jogviszony
  • Cafetéria
  • Bónusz
  • Bejárás támogatás 100%-ban
  • Kedvezményes vásárlási lehetőség a cég által forgalmazott termékekből
  • Céges rendezvények
  • Karrierút

Munkaidő
  • Hétfőtől-péntekig 8:00-16:30

Sikertelen regisztráció

sikertelen_regisztracio_18