Projektasszisztens

Adminisztráció, Asszisztens, Irodai munka
Helyszín
Pécs, Baranya megye

Modern munkakörnyezetet biztosító, fiatalos, nemzetközileg elismert, 100% magyar tulajdonban lévő Partnerünk pécsi telehelyére keresünk projektasszisztens kollégát.

Amennyiben álláshirdetésünk felkeltette az érdeklődését, jelentkezz a hirdetésnél vagy az allas@opuseu.com címre küldje el önéletrajzát a pozíció megjelölésével. Kérdés esetén hétfőtől péntekig 8 és 16 óra között hívja a +36 30 624 9989 vagy a +36 30 101 5158-es telefonszámot, kollégáink szívesen válaszolnak kérdéseire a munkával kapcsolatban.

Kérjük adja meg e-mail címét!

Feladatok
  • Ajánlatok készítése
  • Megrendelés-állomány karbantartása, adminisztráció elvégzése
  • Ütemezés meghatározása, határidő tartása, követése
  • Key Account Manager támogatása
  • Új projektek behozása, cégbemutatás
  • Részvétel közbeszerzési pályázatokban
  • Kapcsolattartás és információ megosztás a releváns szakmai területekkel

Elvárások
  • Középfokú végzettség
  • Felhasználói szintű, erős számítógépes ismeretek (Word, Excel)
  • Jó kommunikációs és problémamegoldó készség
  • Jó szervező- és együttműködő képesség
  • Önállóság, felelősségvállalás, terhelhetőség, proaktív munkavégzés
  • Megbízható, precíz, pontos munkavégzés
  • Gyors felfogóképesség és gondolkodás
  • Precizitás kiemelten fontos

Előnyt jelent
  • Felsőfokú végzettség
  • Tárgyalóképes angol nyelvtudás

Amit kínálunk
  • Versenyképes javadalmazási csomag
  • Kiszámítható munkaidő
  • Felelősségteljes feladatok
  • Kihívásokkal teli munka
  • Kultúrált munkakörnyezet
  • Fejlődési lehetőség

Munkaidő
  • Hétfőtől-péntekig 8:00-16:30

Sikertelen regisztráció

sikertelen_regisztracio_18