Senior beszerző

Értékesítés, Kereskedelem
Helyszín
Pécs, Baranya megye

Modern munkakörnyezetet biztosító, fiatalos, nemzetközileg elismert, 100% magyar tulajdonban lévő Partnerünk pécsi telehelyére keresünk senior beszerző kollégát.

Amennyiben álláshirdetésünk felkeltette az érdeklődését, jelentkezz a hirdetésnél vagy az allas@opuseu.com címre küldje el önéletrajzát a pozíció megjelölésével. Kérdés esetén hétfőtől péntekig 8 és 16 óra között hívja a +36 30 624 9989 vagy a +36 30 101 5158-es telefonszámot, kollégáink szívesen válaszolnak kérdéseire a munkával kapcsolatban.

Kérjük adja meg e-mail címét!

Feladatok
  • Beszerzési stratégia kialakításában való részvétel, annak megvalósítása
  • Operatív beszerzési tevékenység késztermékre és alapanyagokra, külföldi beszállítókkal való napi szintű kapcsolattartás
  • Rendelési igények elemzése, rendelések kiadása és követése
  • Készletgazdálkodás
  • Meglévő külföldi beszállítói kör kezelése, fejlesztése, értékelése, kommunikáció, kapcsolattartás
  • Termék be- és kifuttatások végrehajtása
  • Beszállítói szerződéskötések, ártárgyalások lebonyolítása, végrehajtása
  • Fuvarszervezés és EKÁER rendszer kezelése
  • Hatékony együttműködés a szervezeten belül (raktár, értékesítés, gyártás, vevőszolgálat)

Elvárások
  • Beszerzés/logisztika területen szerzett 3-5 éves tapasztalat
  • Tárgyalóképes angol nyelvtudás írásban és szóban
  • Felsőfokú végzettség
  • Határozott fellépés, jó kommunikációs képesség
  • Jó problémamegoldó képesség
  • Pontos és precíz munkavégzés, pozitív beállítottság
  • Képes vagy az önálló munkára, de jól teljesítesz csapatban is;
  • Határidők betartása

Előnyt jelent
  • Egyéb nyelvtudás, pl. német, spanyol
  • Navision rendszer ismerete
  • Vámolással, készletgazdálkodással kapcsolatos ismeretek

Amit kínálunk
  • Versenyképes jövedelem
  • Alkalmazotti munkaviszony
  • Előrelépési lehetőség
  • Megbízható, biztos munkahely, családias környezet
  • Fejlődési lehetőség

Munkaidő
  • Hétfőtől-péntekig 8:00-16:30

Sikertelen regisztráció

sikertelen_regisztracio_18