Villanyszerelő - Épületvillamossági területen

Építőipar, Ingatlan, Szakmunka, Technikus
Helyszín
Mariaweiler

Németországi munkalehetőséget kínálunk villanyszerelőknek. Egy épülő sok lakásos idősek otthonához keresünk a lakások bekötésére és üzembevételéhez villanyászokat.

Kiket keresünk?

  • Olyan villanyszerelőt, aki dolgozott már a szakmájában és rendelkezik tapasztalattal
  • Ha épületvillamossági végzettséged van, arra előnyként tekintünk, de nem feltétel

Amit megbízónk kínál:

  • Tapasztalttól függően nettó 9-12€/óra
  • Ingyenes szálláslehetőség
  • Azonnali kezdés
  • 2021 júliusáig tartó munkavégzés
  • A munkaanyag és a kapcsolási rajz biztosított
  • Szerszámok és kopó alkatrészek rendelkezésre állnak

Munkavégzés helye:

  • Nyugat-Németország: Észak-Rajna-Vesztfália (Mariaweiler és környéke)

Jelentkezni fényképes önéletrajzzal lehetséges a allas@opuseu.com e-mail címen. Kérdés esetén hívja a 06-30/162 8585-ös telefonszámot, kollégánk szívesen válaszol minden érdeklődőnek, így személyesen tudjuk egyeztetni a munka részleteit

Feladatok

Épületek bekötése, villanyszerelése

Elvárások

Villanyszerelésben szerzett tapasztalat

Előnyt jelent

Épületvillamossági végzettség, vagy tapasztalat

Amit kínálunk

Azonnali kezdés

Hosszútávú lehetőség

Megegyezés alapú bérezés

Erre a lehetőségre jelenleg nincs aktív kiválasztási folyamat. Kérjük adja meg adatait, hogy újabb felvétel esetén kollégáink fel tudják keresni.