Betanított munka - konzervgyárban

Fizikai, Segéd, Betanított munka
Helyszín
Szigetvár, Baranya vármegye

Szeretne 2023-ban is a szigetvári konzervgyárban dolgozni? Akkor jelentkezzen, mert hamarosan kezdődik a szezon, indul a termelés!

Amennyiben álláshirdetésünk felkeltette az érdeklődését, jelentkezzen a hirdetésnél vagy az allas@opuseu.com címen. Kérdés esetén hívja a +36 30 162 8585 vagy +36 30 619 9080-as telefonszámot. Kollégáink szívesen válaszolnak kérdéseire.

Feladatok
  • Termékek gyártása
  • A gyártási folyamatokban való aktív részvétel
  • Higiéniás előírások betartása
  • Együttműködés a munkatársakkal a hatékony termelés érdekében

Elvárások
  • 8 általános iskolai végzettség
  • Jó állóképesség
  • Érvényes tüdőszűrő

Előnyt jelent
  • Gyártási területen szerzett tapasztalat

Amit kínálunk
  • 12 órás (45 perc munkaközi szünettel, 11:15 perc kerül kifizetésre) nappali munkavégzés esetén: nettó 14.600 Ft/műszak
  • 12 órás (45 perc munkaközi szünettel, 11:15 perc kerül kifizetésre) éjszakai munkavégzés esetén: nettó 15.961 Ft/műszak
  • 8 órás (20 perc munkaközi szünettel, 7:40 perc kerül kifizetésre) nappali munkavégzés esetén: nettó 8.698 Ft/műszak
  • 8 órás (20 perc munkaközi szünettel, 7:40 perc kerül kifizetésre) éjszakai munkavégzés esetén: nettó 10.002 Ft/műszak
  • Választható műszakok
  • Fizetés havonta 2 alkalommal
  • Ingyenes céges buszjárat rengeteg településről

  • Hétfőtől-vasárnapig 12 órás műszakok (6:00-18:00, 18:00-6:00), 45 perc munkaközi szünettel
  • Esetenként 8 órás műszakok, ahol 20 perc munkaközi szünetet biztosítunk

Elsőként szeretnél értesülni a legújabb állásokról?

Add meg a nevedet és email címedet mi pedig hetente elküldjük neked a legújabb állásajánlatokat!