Diákmunka - függöny felrakás

Diákmunka
Helyszín
Pécs, Baranya megye

100% magyar tulajdonban lévő, folyamatosan fejlődő textilipari partnerünk részére keresünk diákokat függönyök felrakására, pakolására. A munkavégzés vidéken történik, ahova nemcsak az kijutásodat biztosítjuk, de az utazás idejére is kapsz térítést.

Amennyiben álláshirdetésünk felkeltette az érdeklődésed, jelentkezz a hirdetésnél vagy az allas@opuseu.com címre küld el önéletrajzodat a pozíció megjelölésével. Kérdés esetén hétfőtől péntekig 8 és 16 óra között hívd a +36 30 624 9989 vagy a +36 30 101 5158-es telefonszámot, kollégáink szívesen válaszolnak kérdéseidre a munkával kapcsolatban.

Kérjük adja meg e-mail címét!

Feladatok
  • Szállodákban függönyök felhelyezése

Elvárások
  • Nappali tagozatos hallgatói jogviszony
  • JobbMeló Iskolaszövetkezeti tagság
  • Érvényes orvosi alkalmassági (ha nincs, beutalót adunk)

Előnyt jelent
  • Jó fizikum
  • Sok ráérés

Amit kínálunk
  • Bruttó 1.200 Ft/óra (25 éves kor alatt ez a nettó is)
  • Térítés az utazási időre is

Munkaidő
  • Hétfőtől-péntekig előre egyezett napon

Sikertelen regisztráció

sikertelen_regisztracio_18