Kábelgyári összeszerelő - Bonyhád

Fizikai, Segéd, Betanított munka
Helyszín
Bonyhád, Tolna megye

Könnyű, állva és ülve egyaránt végezhető összeszerelői feladatok végzésére keresünk hosszú távra munkavállalókat. Pécsről és Komlóról ingyenes, klimatizált céges buszjáratot biztosítunk.

A cég fő profilja a kábelgyártás, beszállítóként főleg osztrák, német és svájci autóipari cégeknek szállítanak kábeleket. A termékeket felhasználják a világítástechnikában, de kórházi berendezésekben is. Biztos, hosszútávú munkalehetőséget kínálunk Pécsről ingyenes céges buszjárattal.

Amennyiben álláshirdetésünk felkeltette az érdeklődését, jelentkezzen a hirdetésnél vagy az allas@opuseu.com címen. Kérdés esetén hívja a +36 30 016 0046-os telefonszámot, kollégánk szívesen válaszol bármilyen kérdésére a munkával kapcsolatban.

Feladatok
  • Kábelek szerelése, kötözése
  • Kábelkötegek előállítása
  • Kábelekhez csatlakozó illesztése és bandázsolása (bevonása)
  • A munka ülve és állva egyaránt végezhető

Elvárások
  • 8 általános iskolai végzettség
  • Jó látás és kézügyesség

Előnyt jelent
  • Kábelgyári vagy egyéb gyárban szerzett tapasztalat

Amit kínálunk
  • Bejelentett alapbér + műszakpótlék
  • Határozatlan idejű szerződés
  • Prémium lehetőség teljesítmény alapján

Munkaidő
  • 2 műszak (5:30-13:50 és 13:40-22:00)