Sajtgyári betanított munka

Diákmunka, Fizikai, Segéd, Betanított munka
Helyszín
Kacsóta, Baranya megye

Tejtermékek gyártásával, csomagolásával foglalkozó kacsótai üzembe kínálunk álláslehetőséget egyszerűsített foglalkoztatás keretében. Amennyiben könnyen végezhető, egyszerű munkát keres, rendelkezik érvényes tüdőszűrővel, akkor jelentkezzen és álljon munkába akár már a héten! Pécsről és Szigetvárról ingyenes céges buszjáratot biztosítunk. Az egyéni bejárást egyéb településekről is támogatjuk.

Amennyiben álláshirdetésünk felkeltette az érdeklődését, jelentkezzen a hirdetésnél vagy az allas@opuseu.com címen. Kérdés esetén hívja a +36 30 101 5156-os telefonszámot, kollégánk szívesen válaszol kérdésére a munkával kapcsolatban.

Feladatok
  • Sajtok csomagolása, szeletelése

  • Egyéb betanított és kisegítő jellegű munkák elvégzése

Elvárások
  • Érvényes tüdőszűrő

Amit kínálunk
  • Alapbér nettó 819 Ft/óra

  • Műszakpótlék

  • Egyszerűsített foglalkoztatás

  • Rugalmasan választható műszak

  • 3 műszakból lehet választani hétfőtől péntekig (6:00-14:00, 14:00-22:00, 22:00-6:00)