Karbantartó lakatos

Fémipar, Szakmunka, Technikus
Helyszín
Mohács

Partnerünk alumínium termékek gyártásával, öntésével foglalkozik, világviszonylatban is jelentős termeléssel büszkélkedhet.

A feladatok:

  • Mechanikus berendezések vizsgálata.
  • Technológiai gépek, berendezések karbantartása és javítása.
  • Berendezések és segédüzem berendezések karbantartása és javítása.
  • Hiba kiértékelés és megszüntetés a berendezéseknél.
  • Részvétel a karbantartási tevékenységek optimalizálásában.

Elvárások:

  • Géplakatos, szerkezetlakatos, gépésztechnikus, vagy egyéb gépészeti területen szerzett végzettség
  • Jó műszaki érzék
  • Megbízhatóság, csapatszellem

Előnyt jelent:

  • Hasonló területen szerzett tapasztalat

Amit megbízónk kínál:

  • Modern, multinacionális környezetben, rugalmas feltételek mellett dolgozhat
  • Vállalati cafeteria a próbaidő letelte után
  • Útiköltség térítés
  • Céges buszjárat biztosított
  • Belső bónuszrendszer
  • Hosszú távú munkalehetőség

Fontos információk:

  • Munkavégzés helye: Mohács
  • Három műszakos munkarend

Amennyiben álláshirdetésünk felkeltette az érdeklődését, jelentkezzen a hirdetésnél. Kérdés esetén hívja a 06-30/162 8585-ös telefonszámot, vagy személyesen is érdeklődhet kollegánk szívesen ad felvilágosítást telefonon

Feladatok

Elvárások

Előnyt jelent

Hasonló területen szerzett tapasztalat

Amit kínálunk

Munkaidő

Három műszakos munkarend