Irodai asszisztens olasz nyelvtudással

Adminisztráció, Asszisztens, Irodai munka
Helyszín
Baranya megye

Partnerünk részére magabiztos olasz nyelvtudással rendelkező irodai asszisztenst keresünk. Pályakezdők és kismamák jelentkezését is szívesen vesszük.

Hosszútávú állást kínálunk barátságos, támogató munkakörnyezetben. A feladat jellemzően tolmácsolásból és fordításból áll. Az egyéni képességeknek megfelelően egyéb, változatos feladatokba is bevonásra kerülhet az új kolléga.

Jelentkezni a „jelentkezés az állásra” gombra kattintva, vagy fényképes önéletrajzzal az alábbi e-mail címen lehetséges: allas@opuseu.com

További információ a + 36 30 162 8585-ös telefonszámon kérhető.

Feladatok
  • Olasz-magyar nyelven tolmácsolás, fordítás
  • A cégvezető támogatása

Elvárások
  • Érettségi
  • Olasz nyelv magabiztos ismerete írásban és szóban
  • Office programok ismerete

Előnyt jelent
  • Irodai környezetben szerzett tapasztalat

Amit kínálunk
  • Alapbér + cafetéria

Munkaidő
  • Megegyezés szerint, rész vagy teljes munkaidő

Erre a lehetőségre jelenleg nincs aktív kiválasztási folyamat. Kérjük adja meg adatait, hogy újabb felvétel esetén kollégáink fel tudják keresni.