Karbantartó Villanyszerelő

Építőipar, Ingatlan, Szakmunka, Technikus
Helyszín
Németország

Szeret minden dolgot jól a kezében tartani? Nálunk most pontosan a karbantartás lenne a feladata! Ha jól beszél németül és dolgozott már nagygépek karbantartásában, akkor mondjuk is a részleteket.

Olyan villanyszerelőt keresünk aki:
- villanyszerelőként végzett, vagy van technikusi (pl.: villamosenergia-ipari technikus, villamos gép és berendezési technikus, erősármú gép elektrotechnikai technikus, stb.) végzettsége
- tapasztalt a karbantartás és a gépjavítás területén
- rendelkezik PLC (vezérléstechnikai) ismeretekkel, és tud hibákat kiolvasni
- jól beszéli a német nyelvet és megérti magát a kollégákkal, akár rádión keresztül is

A feladatok:
- faipari gépek általános karbantartása
- szükség esetén javítási munkák elvégzése
- részvétel az üzem folyamatos fejlesztésében

Amit kínálunk:
- kiemelkedő bérezés (megbeszélés kérdése)
- azonnali kezdési lehetőség
- legalább 5 hónapos szerződés 2020.12.31-ig de utána hosszabb távra is van lehetőség
- lakhatási támogatás

Jelentkezni fényképes önéletrajzzal lehetséges az allas@opuseu.com e-mail címen. Kérdés esetén hívja a 06-30/162 8585-ös telefonszámot, kollégánk szívesen válaszol minden kérdésére.

Feladatok
  • faipari gépek általános karbantartása
  • szükség esetén villamos javítási munkák elvégzése
  • részvétel az üzem folyamatos fejlesztésében

Elvárások
  • villamosenergia-ipari technikus, villamos gép és berendezési technikus, erősármú gép elektrotechnikai technikus végzettség
  • PLC (vezérléstechnikai) ismeretek
  • beszédcentrikus német nyelvtudás

Előnyt jelent
  • tapasztalt a karbantartás és a gépjavítás területén

Amit kínálunk
  • kiemelkedő bérezés
  • azonnali kezdési lehetőség
  • lakhatási támogatás

Munkaidő
  • Teljes munkaidőben történő foglalkoztatás

Erre a lehetőségre jelenleg nincs aktív kiválasztási folyamat. Kérjük adja meg adatait, hogy újabb felvétel esetén kollégáink fel tudják keresni.