3-5 tengelyes CNC marógépkezelő

Fémipar, Gyártás, Termelés, Szakmunka, Technikus
Helyszín
Komló, Baranya megye

Dinamikusan fejlődő partnerünk részére, modern, európai környezetben üzemelő új marógépeikhez keresünk szakképzett 3-5 tengelyes CNC marógépkezelőket, programozókat.

Amennyiben álláshirdetésünk felkeltette az érdeklődését, jelentkezzen a hirdetésnél vagy fényképes, szakmai önéletrajzát, nettó bérigény megjelőléssel küldje az allas@opuseu.com címre. Kérdés esetén hétfőtől péntekig 9 és 16 óra között hívja a +36 30 624 9989-es telefonszámot, kollégánk szívesen válaszol kérdésére a munkával kapcsolatban.

Kérjük adja meg e-mail címét!

Feladatok

  • Egyedi kis szériás alkatrészek, munkadarabok gyártása
  • 3-5 tengelyes CNC marógépek programozása, CAM futtatás
  • Átállások, beállítások végrehajtása
  • Szerszámcsere, szerszám és munkadarab bemérés, korrekciózás
  • Folyamatos minőség ellenőrzés

Elvárások

  • Szakirányú végzettség
  • 1-3 év szakmai tapasztalat
  • Műszaki rajz alapján történő önálló munkavégzés
  • Munkautasítás szerinti pontos munkavégzés 3-5 tengelyes marógépeken
  • Gépipari mérések és kézi mérőeszközök ismerete
  • Megbízhatóság
  • Terhelhetőség
  • Minőségi munka iránti igény

Amit kínálunk

  • Magas technikájú, rendezett, biztonságos munkakörnyezet, új gépekkel
  • Megállapodás szerinti bérezés (alapbér + műszakpótlék + egyéni teljesítmény alapú bónusz)
  • Munkábajárás támogatás

Munkaidő

  • 2 műszakos munkarend (5:50-14:20; 14:10-22:40)

Sikertelen regisztráció

sikertelen_regisztracio_18