CNC gépkezelő

Fémipar, Gyártás, Termelés, Szakmunka, Technikus
Helyszín
Komló, Baranya megye

Dinamikusan fejlődő partnerünk részére, modern, európai környezetben üzemelő új marógépeikhez keresünk szakképzett CNC gépkezelőket.

Amennyiben álláshirdetésünk felkeltette az érdeklődését, jelentkezzen a hirdetésnél vagy az allas@opuseu.com címre küldje el szakmai önéletrajzát nettó fizetési igény megjelölésével. Kérdés esetén hétfőtől péntekig 8 és 16 óra között hívja a +36 30 624 9989-es telefonszámot, kollégánk szívesen válaszol kérdésére a munkával kapcsolatban.

Feladatok

  • Egyedi alkatrészek, munkadarabok gyártása
  • Átállások, beállítások végrehajtása
  • Gépek programozása

Elvárások
  • Szakirányú végzettség
  • 1-3 év szakmai tapasztalat
  • Műszaki rajz alapján történő önálló munkavégzés
  • Munkautasítás szerinti pontos munkavégzés 3 tengelyes marógépeken
  • Gépipari mérések és kézi mérőeszközök ismerete
  • Megbízhatóság
  • Terhelhetőség
  • Minőségi munka iránti igény

Amit kínálunk

  • Magas technikájú, rendezett, biztonságos munkakörnyezet, új gépekkel
  • Versenyképes bérezés (alapbér + műszakpótlék + egyéni teljesítmény alapú bónusz)
  • Munkábajárás támogatás
  • Ingyenes szállás

Munkaidő

  • 2 műszakos munkarend (6:00-14:30; 14:10-22:40)