CAD-CAM programozó

Fémipar, Gyártás, Termelés, Szakmunka, Technikus
Helyszín
Komló, Baranya megye

Dinamikusan fejlődő partnerünk részére, modern, európai környezetben üzemelő új marógépeikhez keresünk szakképzett CNC gépkezelőket, programozókat.

Amennyiben álláshirdetésünk felkeltette az érdeklődését, jelentkezzen a hirdetésnél vagy az allas@opuseu.com címre küldje el szakmai önéletrajzát nettó fizetési igénye megjelölésével. Kérdés esetén hétfőtől péntekig 9 és 16 óra között hívja a +36 30 016 0046 vagy +36 30 016 0045-ös telefonszámot, kollégáink szívesen válaszolnak kérdésére a munkával kapcsolatban.

Feladatok
  • Egyedi alkatrészek, munkadarabok gyártása
  • Átállások, beállítások végrehajtása
  • Gépek programozása
  • CAD-CAM programozás

Elvárások
  • Szakirányú végzettség
  • 2-3 év szakmai tapasztalat
  • Műszaki rajz alapján történő önálló munkavégzés
  • Munkautasítás szerinti pontos munkavégzés 3 tengelyes marógépeken
  • Megbízhatóság
  • Terhelhetőség
  • Minőségi munka iránti igény
  • CAM szoftverek ismerete

Amit kínálunk
  • Magas technikájú, rendezett, biztonságos munkakörnyezet, új gépekkel
  • Versenyképes bérezés
  • Munkábajárás támogatás

Munkaidő
  • 2 műszakos munkarend (6:00-14:30; 14:10-22:40)

Erre a lehetőségre jelenleg nincs aktív kiválasztási folyamat. Kérjük adja meg adatait, hogy újabb felvétel esetén kollégáink fel tudják keresni.