Projektmenedzser

Mérnök, Gyártás, Termelés, Mérnök
Helyszín
Kaposvár, Somogy megye

Külföldi tulajdonban lévő kaposvári Partnerünk Európa egyik legnagyobb túláramvédő biztosító betétek gyártója, akinek termékeit a világ számos pontján használják többek között erőművekben, olajfúrótornyokban. Partnerünk csapatába most projektmenedzsert keresünk, aki a cég további fejlődésének és bővülésének támogatásában aktív szerepet vállal a felmerülő projektek menedzselésével. Többek között a gyártósorok áttelepítésével, új termékek gyártásához kapcsolódó projektek teljeskörű koordinálásával.

Amennyiben álláshirdetésünk felkeltette az érdeklődését, jelentkezzen a hirdetésnél vagy szakmai önéletrajzával az allas@opuseu.com címen. Kérdés esetén hívja a +36 30 016 0045-ös telefonszámot, kollégánk szívesen válaszol bármilyen kérdésére a munkával kapcsolatban.

Feladatok
  • Műszaki tervdokumentációk, műszaki tartalmak előkészítése, ellenőrzése
  • Projektek időbeli és pénzügyi ütemezése, erőforrás szükségletek meghatározása
  • A szerződések határidőkön és költségkereteken belüli teljesítése, adminisztrációjának nyilvántartása, nyomon követése
  • Alvállalkozók munkájának ellenőrzése
  • Irodai és helyszíni egyeztetéseken való részvétel, beszámolók, riportok készítése
  • Nemzetközi projekt gyártósorok, termékek áttelepítése
  • Részvétel a megvalósult munkák átadásában, megvalósulási dokumentációk összeállításában.

Elvárások
  • Felsőfokú mérnöki végzettség (gépész-, villamos-, automatizálási mérnök)
  • Több éves projektmenedzseri tapasztalat (ipari területen-gyártás összeszerelés)
  • Tárgyalóképes, szakmai angol nyelvtudás
  • MS Office programok felhasználó szintű ismerete
  • Strukturált gondolkodásmód, rendszer- és projektszemlélet
  • B kategóriás jogosítvány, utazási hajlandóság

Előnyt jelent
  • Középfokú német nyelvtudás
  • Projektmenedzser végzettség
  • Hasonló munkakörben szerzett, több mint 3 éves tapasztalat

Amit kínálunk
  • Versenyképes alapbér
  • Vonzó béren kívüli juttatások
  • Mobiltelefon, laptop
  • Karrier előrelépési lehetőséggel

Munkaidő
  • Rugalmas munkaidő

Erre a lehetőségre jelenleg nincs aktív kiválasztási folyamat. Kérjük adja meg adatait, hogy újabb felvétel esetén kollégáink fel tudják keresni.