Telefonos ügyfélszolgálati munkatárs

Adminisztráció, Asszisztens, Irodai munka
Helyszín
Pécs, Baranya megye

Pécs szívében, folyamatosan növekvő, multinacionális Partnerünk részére keresünk csapatbővítés céljából új kollégákat és kolleginákat telefonos ügyfélszolgálatos munkakörbe. A munkakörnyezet nemcsak modern, de még barátságos és támogató is, a beosztás pedig tényleg az egyedi igényekhez igazítható, ezért többek között egyetemisták, kisgyermekes anyukák, nyugdíjasok részére is vonzó lehet ez a lehetőség. Sőt! Abszolút pályakezdőket is várunk, mert magabiztos német nyelvtudással a feladatok elvégzéséhez szükséges tudást 2-3 hét alatt el lehet sajátítani és 6-8 hét után már akár home officeból is lehetőség nyílik a munka elvégzésére. A pezsgő vállalati kultúra fontos része a társadalmi felelősségvállalás, amit számos családbarát kezdeményezés jellemez.

Ha szeretne egy ilyen szuper helyen dolgozni, akkor jelentkezzen itt a hirdetésnél vagy az allas@opuseu.com e-mail címen. Kérdés esetén hívja a +36 30 016 0046 vagy a +36 30 016 0045-ös telefonszámot.

Feladatok
  • Ügyfélkapcsolatok ápolása, ügyfeleink barátságos és professzionális támogatása
  • Különböző kérdések megválaszolása e-mailben és telefonon keresztül, adatfeldolgozás
  • Tanácsadás, tájékoztatás és egyéb adminisztratív feladatok, kreatív megoldások

Elvárások
  • Kiváló német nyelvtudás
  • Ügyfélorientált hozzáállás
  • Jó kommunikációs- és problémamegoldókészség
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek

  • Ügyfélszolgálatban vagy ügyfelek kezelésében szerzett tapasztalat

Amit kínálunk
  • Vonzó alapbér
  • Cafetéria
  • Bónuszrendszer
  • Wellness- és sporttámogatás
  • Utazási hozzájárulás
  • Multinacionális környezet, fiatalos és dinamikus, támogató csapat
  • Előre lépési és folyamatos fejlődési lehetőségek, tréningek
  • Igény esetén gyermekfelügyelet iskolai szünetek idején
  • Betanulást követően home office lehetőség

Munkaidő
  • Rugalmas munkaidő
  • Teljes- vagy részmunkaidős foglalkoztatás