Telefonos szervező - Pécs

Adminisztráció, Asszisztens, Irodai munka
Helyszín
Pécs, Baranya megye

Az opuseu csoport egy folyamatosan növekvő munkaerő-kölcsönzéssel és -közvetítéssel foglalkozó vállalkozás. Saját csapatunkba keressük új kollégánkat telefonos szervező pozicióba.

Amennyiben álláshirdetésünk felkeltette az érdeklődésed, fényképes önéletrajzodat küldd az allas@opuseu.com címre. Kérdés esetén hívd a +36 30 016 0045 vagy +36 30 016 0042-es telefonszámot. Kollégáink szívesen válaszolnak kérdéseidre.

Feladatok
  • Munkavállalók tájékoztatása
  • Napi létszám leszervezése
  • Adminisztrációs feladatok ellátása

Elvárások
  • Legalább középfokú végzettség
  • Kiváló kommunikációs készség
  • Jó szervezőkészség
  • Eredményorientált gondolkodás
  • Office programok ismerete

Előnyt jelent
  • Hasonló területen szerzett tapasztalat
  • Magabiztos angol nyelvtudás

Amit kínálunk
  • Versenyképes bérezés
  • Fiatal csapat
  • Belvárosi iroda

Munkaidő
  • napi 8 órás munkavégzés

Erre a lehetőségre jelenleg nincs aktív kiválasztási folyamat. Kérjük adja meg adatait, hogy újabb felvétel esetén kollégáink fel tudják keresni.