Telefonos szervező - Szigetvár

Adminisztráció, Asszisztens, Irodai munka
Helyszín
Szigetvár, Baranya megye

Az opuseu csoport egy folyamatosan növekvő munkaerő-kölcsönzéssel és -közvetítéssel foglalkozó vállalkozás. Saját csapatunkba keressük új kollégánkat telefonos szervező pozicióba.

Amennyiben álláshirdetésünk felkeltette az érdeklődésed, fényképes önéletrajzodat a pozíció megjelölésével küldd az allas@opuseu.com címre. Kérdés esetén hívd a +36 30 162 8585-ös telefonszámot. Kollégánk szívesen válaszol kérdéseidre.

Kérjük adja meg e-mail címét!

Feladataid a következők lesznek:
  • Jelentkezők tájékoztatása az álláslehetőségeinkről
  • Munkavállalók szervezése a partnereinktől megrendelt műszakokra
  • Céges buszjáratok szervezése
  • Adminisztratív feladatok elvégzése

Mit kérünk Tőled?
  • Minimum legyen középfokú végzettséged
  • Legyél kommunikatív, hiszen a munkaidőd nagy részében emberekkel fogsz beszélni
  • Legyél felelősségteljes és igényes a munkádra
  • Ne okozzon gondot, ha hétvégén is tenni kell azért, hogy flottul menjenek dolgok

Előnyt jelent
  • Hasonló területen szerzett tapasztalat

Amit kínálunk
  • Versenyképes bérezés
  • Karrierlehetőség

Munkaidő
  • Beosztás szerint

Sikertelen regisztráció

sikertelen_regisztracio_18