Betanított és szakmunkák Szigetváron

Fizikai, Segéd, Betanított munka, Gyártás, Termelés
Helyszín
Szigetvár, Baranya megye

Szeretne a szigetvári konzervgyárban dolgozni? Hamarosan kezdődik a szezon, indul a termelés! Nagyszámú munkavállalót keresünk a lenti munkakörökbe. Pécsről, Barcsról és számos egyéb településről szervezünk céges buszjáratot.

Munkakörök:

  • betanított munkás
  • betanított gépkezelő
  • gépkezelő
  • targoncás
  • üvegellenőr
  • gyártásközi ellenőr
  • nyersanyag ellenőr
  • nyomon követő
  • C.S.B.-s

Amennyiben álláshirdetésünk felkeltette az érdeklődését, jelentkezzen a hirdetésnél vagy az allas@opuseu.com címen. Kérdés esetén hívja a +36 30 162 8585 vagy +36 30 016 0046-os telefonszámot. Kollégáink szívesen válaszolnak kérdéseire.

Feladatok
  • Termékek gyártása
  • A gyártási folyamatokban való aktív részvétel
  • Higiéniás előírások betartása
  • Együttműködés a munkatársakkal a hatékony termelés érdekében

Elvárások
  • 8 általános iskolai végzettség
  • Jó állóképesség

Előnyt jelent
  • Gyártási területen szerzett tapasztalat

Amit kínálunk
  • Versenyképes bérezés
  • Ingyenes céges buszjáratok

Munkaidő
  • 12 órás munkavégzés