Targoncavezető - Kacsóta

Fizikai, Segéd, Betanított munka, Gyártás, Termelés
Helyszín
Kacsóta, Baranya megye

Kacsótai élelmiszeripari partnerünkhöz keresünk gyakorlattal rendelkező targoncás munkatársat.

Amennyiben álláshirdetésünk felkeltette az érdeklődését, jelentkezzen a hirdetésnél vagy az allas@opuseu.com címen. Kérdés esetén hívja a +36 30 016 0045 vagy +36 30 016 0046-os telefonszámot. Kollégáink szívesen válaszolnak kérdéseire.

Feladatok
  • Anyagmozgatási feladatok vezetőüléses targoncával

Elvárások
  • 8 általános iskolai végzettség
  • Érvényes targoncás jogosítvány
  • Legalább 3 éves gyakorlat

Amit kínálunk
  • Versenyképes bérezés
  • Munkába járási költségtérítés/ingyenes céges buszjárat

Munkaidő
  • 8 órás munkavégzés