Irodai asszisztens

Adminisztráció, Asszisztens, Irodai munka
Helyszín
Komló, Baranya megye

Dinamikusan fejlődő, komlói partnerünk részére irodai asszisztenst keresünk.

Amennyiben álláshirdetésünk felkeltette az érdeklődését, jelentkezzen a hirdetésnél vagy az allas@opuseu.com címre küldje el szakmai önéletrajzát. Kérdés esetén hétfőtől péntekig 9 és 16 óra között hívja a +36 30 016 0046 telefonszámot, kollégánk szívesen válaszol kérdéseire a munkával kapcsolatban.

Feladatok
  • bejövő posta fogadása, iktatása
  • kimenő posta kezelése
  • pénzügy munkájának segítése
  • értékesítési és mérnökségi munka adminisztrációs segítése
  • e-mailek kezelése, továbbítása az illetékes személyeknek

Elvárások
  • érettségi
  • számítástechnikai felhasználói szintű ismeretek (World, Excel)
  • Komlói vagy Komló közeli lakhely
  • B kategóriás jogosítvány (saját autó előny)

Előnyt jelent
  • középfokú közgazdasági ismeretek (pénzügy)
  • adminisztrációban szerzett tapasztalat

Amit kínálunk
  • versenyképes bérezés
  • határozatlan 8 órás szerződés
  • modern munkakörnyezet
  • barátságos légkör