Betanított rekeszmosó

Fizikai, Segéd, Betanított munka
Helyszín
Bonyhád, Tolna megye

Bonyhádi autóipari beszállító Partnerünk részére új kollégákat keresünk rekeszmosó munkakörbe.

Amennyiben álláshirdetésünk felkeltette az érdeklődését, jelentkezzen a hirdetésnél vagy az allas@opuseu.com címen. Kérdés esetén hívja a +36 30 016 0046-os telefonszámot, kollégánk szívesen válaszol kérdésére a munkával kapcsolatban.

Feladatok
  • Rekeszek tisztítása, mosása

Elvárások
  • 8 általános
  • Jó fizikum

Amit kínálunk
  • Egyszerűsített jogviszony
  • Bejárási támogatás
  • Modern munkakörnyezet

Munkaidő
  • Hétfőtől péntekig 1 műszak