Gyártásközi ellenőr

Gyártás, Termelés
Helyszín
Szigetvár, Baranya megye

Szeretne egy érdekes munkakörben dolgozni a szigetvári konzervgyárban? Most van rá lehetőség, hogy a laborban vállaljon munkát gyártásközi ellenőr pozícióban. A munkakör elvégzéséhez szükséges ismereteket részletesen átadjuk Önnek.

Amennyiben álláshirdetésünk felkeltette az érdeklődését, jelentkezzen a hirdetésnél vagy az allas@opuseu.com címen. Kérdés esetén hívja a +36 30 162 8585 vagy +36 30 016 0045-ös telefonszámot. Kollégáink szívesen válaszolnak kérdéseire.

Feladatok
  • Az aktuális minőségirányítási-, élelmiszerbiztonsági-, HACCP előírásokkal kapcsolatos feladatok elvégzése
  • Élelmiszer-higiéniai és élelmiszer-biztonsági feladatok betartása
  • Ellenőrzési feladatok elvégzése
  • Laborszemélyzetre vonatkozó szabályzatok és higiéniai előírások betartása

Elvárások
  • Felhasználói szintű informatikai ismeretek
  • Tanulási hajlandóság

Előnyt jelent
  • Gyártási területen szerzett tapasztalat
  • Középfokú végzettség
  • Szakirányú végzettség

Amit kínálunk
  • Versenyképes bérezés
  • Bérfizetés havonta 2 alkalommal
  • Ingyenes céges buszjáratok Pécsről, Barcsról, Nagyatádról

Munkaidő
  • 12 órás munkavégzés