Bérszámfejtő, tb- és munkaügyi ügyintéző

Adminisztráció, Asszisztens, Irodai munka
Helyszín
Pécs, Baranya vármegye

Az opuseu csoport egy folyamatosan növekvő munkaerő-kölcsönzéssel és egyéb HR szolgáltatással foglalkozó vállalkozás. Saját csapatunkba keressük új kollégánkat bérszámfejtő, tb- és munkaügyi ügyintéző pozícióba pécsi, belvárosi irodánkba.

Amennyiben álláshirdetésünk felkeltette az érdeklődésed, fényképes önéletrajzodat, nettó bérigényed feltüntetésével küldd az allas@opuseu.com címre. Kérdés esetén hívd a +36 30 101 5158-as telefonszámot.

Feladatok
  • Teljes körű bérszámfejtési feladatok önálló ellátása
  • A munkaviszonnyal kapcsolatos munkaügyi- és TB ügyintézés, kifizetőhelyi feladatok ellátása
  • Főkönyvi feladások, adóbevallások elkészítése
  • Bérszámfejtéssel kapcsolatos adatszolgáltatások, kimutatások, statisztikák, havi és éves jelentések készítése
  • Munkaviszony létesítésével, megszüntetésével kapcsolatos teljes körű ügyintézés
  • Munkáltatói és egyéb igazolások kiállítása

Elvárások
  • Bér- és társadalombiztosítási ügyintéző képesítés
  • Könyvelési, adózási kérdésekben naprakész ismeretek
  • Precíz, pontos, felelősségteljes és önálló munkavégzés, jó elemző- és problémamegoldó képesség
  • Legalább 2 éves szakmai tapasztalat

Előnyt jelent
  • HR szolgáltatónál szerzett tapasztalat
  • Kulcs-Soft ismerete

Amit kínálunk
  • Megállapodás szerinti bérezés
  • Változatos feladatok, szakmai fejlődés lehetősége
  • Hosszútávú, stabil munkahely
  • Jó hangulatú, fiatalos csapat
  • Home office lehetősége

Munkaidő
  • Teljes munkaidős foglalkoztatás

Elsőként szeretnél értesülni a legújabb állásokról?

Add meg a nevedet és email címedet mi pedig hetente elküldjük neked a legújabb állásajánlatokat!