Bérszámfejtő, tb- és munkaügyi ügyintéző

Adminisztráció, Asszisztens, Irodai munka
Helyszín
Pécs, Baranya megye

Gyakorlattal rendelkező Bér- és TB ügyintéző munkatársat keresünk, aki a cég munkavállalóinak be- és kijelentését, munkaszerződéseinek elkészítését, nyilvántartását, bérszámfejtését, teljes munkaügyi adminisztrációját látja el.

Amennyiben álláshirdetésünk felkeltette az érdeklődését, jelentkezzen a hirdetésnél vagy szakmai önéletrajzával az allas@opuseu.com címen. Kérdés esetén hívja a +36 30 016 0046-os telefonszámot, vagy személyesen is érdeklődhet a Pécs, Jókai u. 35. szám alatti irodánkban.

Feladatok
  • Teljes körű bérszámfejtési feladatok önálló ellátása
  • A munkaviszonnyal kapcsolatos munkaügyi- és TB ügyintézés, kifizetőhelyi feladatok ellátása
  • Főkönyvi feladások, adóbevallások elkészítése
  • Bérszámfejtéssel kapcsolatos adatszolgáltatások, kimutatások, statisztikák, havi és éves jelentések készítése
  • Munkaviszony létesítésével, megszüntetésével kapcsolatos teljes körű ügyintézés
  • Munkáltatói és egyéb igazolások kiállítása

Elvárások
  • Bér- és társadalombiztosítási ügyintéző képesítés
  • Könyvelési, adózási kérdésekben naprakész ismeretek
  • Precíz, pontos, felelősségteljes és önálló munkavégzés, jó elemző- és problémamegoldó képesség
  • Legalább 2 éves szakmai tapasztalat

Előnyt jelent
  • HR szolgáltatónál szerzett tapasztalat

Amit kínálunk
  • Változatos feladatok, szakmai fejlődés lehetősége
  • Hosszútávú, stabil munkahely
  • Jó hangulatú, fiatalos csapat
  • Home office lehetősége

Munkaidő
  • Teljes munkaidős foglalkoztatás

Erre a lehetőségre jelenleg nincs aktív kiválasztási folyamat. Kérjük adja meg adatait, hogy újabb felvétel esetén kollégáink fel tudják keresni.