Hajógyári villanyszerelő

Építőipar, Ingatlan, Szakmunka, Technikus
Helyszín
Németország

Kisujjadban van a villanyszerelés? Kamatoztasd tudásodat Németországi partnerünknél, ahol kiemelkedő bérrel és ingyenes szálláslehetőséggel várunk! Partnerünk Európa egyik legmodernebb hajógyára, ahol folyamatos munát tudunk biztosítani számodra.

Olyan villanyszerelőt keresünk aki:

  • villanyszerelő végzettséggel rendelkezik
  • német nyelven képes kommunikálni (nyelvvizsga nem szükséges)
  • dolgozott már a szakmában, de nem kizáró ok, ha még nincs sok tapasztalata

Amit kínálunk:

  • kiemelkedő bérezés (10-12 eurós netto órabér ami havonta netto 2000-2200 euróra jön ki)
  • modern munkakörnyezet
  • hosszú távú, biztos munkalehetőség,
  • ingyenes lakhatás
  • kis csoportokban történő munkavégzés

Jelentkezni fényképes önéletrajzzal lehetséges az allas@opuseu.com e-mail címen. Kérdés esetén hívja a 06-30/162 8585-ös telefonszámot kollégánk szívesen ad részletes felvilágosítást a munkáról.

Feladatok
  • hajók teljes körű villamossági szerelése
  • kábelhúzás, kabinok bekötése
  • kábelek előkészítése
  • szerelvények, kapcsolószekrények bekötése rajz alapján

Elvárások
  • villanyszerelő végzettség
  • német beszédképes nyelvtudás
  • önálló és csapatban történő munkavégzés

Amit kínálunk
  • kiemelkedő bérezés
  • ingyenes szállás
  • csapatban való munka

Munkaidő
  • teljes munkaidőben történő foglalkoztatás

Erre a lehetőségre jelenleg nincs aktív kiválasztási folyamat. Kérjük adja meg adatait, hogy újabb felvétel esetén kollégáink fel tudják keresni.