Adminisztrátor

Adminisztráció, Asszisztens, Irodai munka
Helyszín
Szigetvár, Baranya megye

Az opuseu csoport egy folyamatosan növekvő munkaerő-kölcsönzéssel és -közvetítéssel és diákfoglalkoztatással foglalkozó vállalkozás. Saját csapatunkba keressük új kollégánkat adminisztrátor pozícióba. Pályakezdők jelentkezését is várjuk!

Amennyiben álláshirdetésünk felkeltette az érdeklődésed, fényképes önéletrajzodat nettó bérigényed feltüntetésével küldd az allas@opuseu.com címre. Kérdés esetén hívd a +36 30 016 0046-os telefonszámot. Kollégánk szívesen válaszol kérdéseidre.

Feladatok
  • Adatrögzítés
  • Munkavállalók bejelentése
  • Folyamatos kapcsolattartás a projektelő csapattal és a bérszámfejtéssel

Elvárások
  • Nagyfokú precizitás
  • Monotonitás-tűrés
  • Felelősségteljes munkavégzés
  • Felhasználói szintű informatikai ismeretek

Amit kínálunk
  • Versenyképes bérezés
  • Céges laptop
  • Céges mobiltelefon
  • Szakmai fejlődési lehetősége
  • Hosszú távú, stabil munkahely
  • Jó hangulatú, fiatalos csapat

Munkaidő
  • teljes munkaidős foglalkoztatás hétvégi munkavégzéssel