Üvegválogatás

Diákmunka
Helyszín
Pécs, Baranya megye

Nagy múlttal rendelkező pécsi Partnerünk részére keresünk, azonnali kezdéssel diákokat üvegválogatási feladatok végzésére.

Amennyiben álláshirdetésünk felkeltette az érdeklődésed, jelentkezzen a hirdetésnél vagy az allas@opuseu.com címen. Kérdés esetén hívd a +36 30 624 9989-es telefonszámot, kollégánk szívesen válaszol kérdéseidre.

Feladatok
  • Üvegválogatás (a törött és ép üvegek szétválogatása)
  • Göngyölegek előkészítése a termeléshez

Elvárások
  • Nappali tagozatos hallgatói jogviszony
  • Betöltött 18. életév
  • JobbMeló iskolaszövetkezeti tagság
  • Érvényes munkaalkalmassági vizsgálat (beutalót mi adunk)

Előnyt jelent
  • Heti 5 nap vállalása

Amit kínálunk
  • Bruttó 963 Ft/óra
  • Fizetett szünetek
  • Védőital
  • Védőkesztyű, hogy a munkádat biztonságosan tudd végezni

Munkaidő
  • Hétfőtől péntekig 8:00-16:00 óra között