Légtechnika-szerelő

Építőipar, Ingatlan, Szakmunka, Technikus
Helyszín
Németország

Ebben a kiszámíthatatlan időben, egy biztos és megbízható lehetőséget kínálunk! Hosszútávú, németországi munkavégzésre keresünk légtechnikai szerelőket. A feladatod egy újonnan épülő gyár kivitelezésében lesz.

Hogyan jelentkezzek?

Amennyiben álláshirdetésünk felkeltette az érdeklődésed, jelentkezz a hirdetésnél vagy az allas@opuseu.comcímen. Kérdés esetén hívd a 06-30/162 8585-ös telefonszámot, kollégánk szívesen válaszol minden kérdésedre.

Feladatok
  • épületgépészeti berendezések telepítése, bekötése
  • klíma berendezések csövezése
  • szellőző berendezések beszerelése
  • egyéb, épületgépészeti szereléssel kapcsolatos munkák ellátás

Elvárások
  • német nyelvtudás nem feltétel, de előny
  • szakmában eltöltött minimum 1-3 év
  • B kategóriás jogosítvány

Előnyt jelent
  • önálló és cspatban való munkavégzési képesség
  • pontos, gyors, minőségi munkavégzés

Amit kínálunk
  • kiemelkedő bérezés, folyamatos támogatás
  • a munkavégzéshez szükséges eszközöket biztosítjuk (kézi szerszámok, elektromos gépek, kábeldob, lámpa…)

Munkaidő
  • teljes munkaidős foglalkoztatás

Erre a lehetőségre jelenleg nincs aktív kiválasztási folyamat. Kérjük adja meg adatait, hogy újabb felvétel esetén kollégáink fel tudják keresni.