Targoncavezető

Logisztika
Helyszín
Letenye, Zala megye

Azonnali kezdéssel keresünk gyakorlattal rendelkező targoncásokat Európa egyik legnagyobb drogéria-hálózatának raktárába Letenyén. Jelentkezzen és munkatársunk hamarosan felveszi Önnel a kapcsolatot!

Amennyiben álláshirdetésünk felkeltette az érdeklődését, jelentkezzen a hirdetésnél vagy az allas@opuseu.com címen. Kérdés esetén hívja a +36 30 101 5156-os telefonszámot, kollégánk szívesen válaszol bármilyen kérdésére a munkával kapcsolatban.

Feladatok
  • termékek le- és felpakolása kamionokra
  • anyagmozgatás a raktáron belül
  • csomagolás
  • a munkavégzéshez tartozó dokumentáció elkészítése
  • a raktári rend fenntartása

Elvárások
  • 8 általános iskolai végzettség
  • érvényes targoncavezetői jogosítvány
  • precíz, felelősségteljes munkavégzés

Előnyt jelent
  • hasonló munkakörben szerzett tapasztalat

Amit kínálunk
  • alapbér + kiemelt műszakpótlék
  • cafetéria
  • jelenléti bónusz
  • kedvezményes vásárlás Partnerünk üzleteiben
  • ingyenes céges buszjáratok a következő településekről:
    • Nagykanizsa – Letenye
    • Borsfa – Báza – Bázakerettye – Kistolmács – Zajk – Józsefhegy – Letenye
    • Bocska – Újudvar – Nagykanizsa – Szepetnek – Semjénháza – Molnári – Tótszerdahely – Tótszentmárton – Letenye
    • Lenti – Máhomfa – Bedőmajor – Szécsisziget – Lovászi – Tornyiszentmiklós – Vörcsök – Csörnyeföld – Szentmargitfalva – Muraszemenye – Csernec – Murarátka
    • Bagod – Zalaegerszeg – Bocfölde – Bak – Söjtör – Pusztamagyaród – Szentliszló – Bánokszentgyörgy – Borsfa – Letenye
    • Kiskanizsa – Sormás – Eszteregnye – Rigyác – Petrivente – Becsehely – Letenye
    • Szenta – Csurgó – Porrogszentkirály – Gyékényes – Zákány – Zákányfalu – Őrtilos – Belezna – Surd – Letenye
    • Barcs – Babócsa – Bolhó – Heresznye – Berzence - Letenye

Munkaidő
  • két műszakos beosztás (6:00-14:00 és 14:20-22:20)