Minőségellenőr

Gyártás, Termelés, Szakmunka, Technikus
Helyszín
Komló, Baranya megye

Stabil, modern munkakörnyezetbe működő fémipari termékek tervézésével, gyártásával foglalkozó partnerünk részére keresünk, minőségellenőrt.

Amennyiben álláshirdetésünk felkeltette az érdeklődését, jelentkezzen a hirdetésnél vagy az allas@opuseu.com címre küldje el szakmai önéletrajzát nettó fizetési igény megjelölésével. Kérdés esetén hétfőtől péntekig 8 és 16 óra között hívja a +36 30 624 9989-es telefonszámot, kollégánk szívesen válaszol kérdésére a munkával kapcsolatban.

Feladatok
  • A gyártott termékek minőségellenőrzése a gyártás teljes folyamatában, az előírások és termékdokumentációk szerint
  • Fémalkatrészek vizuális és méréses vizsgálatainak elvégzése rajzok alapján
  • Kapcsolódó dokumentumok kitöltése, eltérések jelzése, egyeztetése
  • Gyártás során felmerülő minőségügyi problémák kezelésében együttműködés

Elvárások
  • Középfokú műszaki végzettség
  • 1-3 év szakmai tapasztalat
  • Műszaki rajzolvasási ismeretek
  • Jártasság mérőeszközök használatában
  • Önálló és pontos munkavégzés, flexibilitás, problémamegoldó készség, csapatmunkában való részvétel
  • Megbízhatóság
  • Terhelhetőség
  • Minőségi munka iránti igény

Előnyt jelent
  • Fémipari területen szerzett tapasztalat
  • Minőségbiztosítási ismeretek és szakmai tapasztalat, hasonló pozícióban

Amit kínálunk
  • Magas technikájú, rendezett, biztonságos munkakörnyezet, új gépekkel
  • Kiemelt bérezés

Munkaidő
  • 2 műszak (6:00-14:30 és 9:30-18:00)