Bádogos

Bádogos

Építőipar, Ingatlan, Szakmunka, Technikus
Helyszín
Szigetvár, Baranya megye

Azonnali kezdéssel keresünk szigetvári Partnerünk részére Bádogost ereszcsatornák cserélésére, karbantartására, tisztítására.

Amennyiben álláshirdetésünk felkeltette az érdeklődését, jelentkezzen a hirdetésnél vagy az allas@opuseu.com címre. Kérdés esetén hétfőtől péntekig 8 és 16 óra között hívja a +36 30 016 0042-es telefonszámot, kollégánk szívesen válaszol kérdésére a munkával kapcsolatban.

Feladatok
  • Ereszcsatornák cseréje, tisztítása, karbantartása

Elvárások
  • Szakmai tapasztalat
  • Józan életvitel
  • Önálló munkavégzés

Amit kínálunk
  • Egyszerűsített foglalkoztatás
  • Nettó 1.500 Ft/óra

Munkaidő
  • Hétfőtől péntekig heti 40 óra