Diákmunka - összeszerelő

Diákmunka
Helyszín
Bonyhád, Tolna megye

Magyar tulajdonú, bonyhádi partnercégünkhöz hosszú távra keresünk diákokat betanított kábelgyári összeszerelő munkakörbe. A feladatok könnyen megtanulhatóak és ülve, állva egyaránt végezhetőek. Az ingyenes, klimatizált, céges buszjárat elérhető Pécsről és Komlóról is. A bejárást egyéb településekről is támogatjuk. A műszakok rugalmasan választhatóak.

Amennyiben álláshirdetésünk felkeltette az érdeklődésed, jelentkezz a hirdetésnél vagy az allas@opuseu.com címen. Kérdés esetén hívd a +36 30 016 0046 vagy a +36 30 101 5158-as telefonszámot, kollégáink szívesen válaszolnak kérdéseidre a munkával kapcsolatban.

Feladatok
  • Kábelek szerelése, kötözése
  • Kábelkötegek előállítása
  • Kábelekhez csatlakozó illesztése és bandázsolása (bevonása)
  • A munka ülve és állva egyaránt végezhető

Elvárások
  • Nappali tagozatos hallgatói jogviszony
  • JobbMeló Iskolaszövetkezeti tagság
  • Érvényes munkaalkalmassági igazolás (beutalót mi adunk)
  • Jó látás és kézügyesség

Amit kínálunk
  • Alapbér bruttó 1.100 Ft/óra
  • Műszakpótlék
  • Ingyenes céges buszjárat Pécsről és Komlóról
  • Bejárás támogatás

Munkaidő
  • Rugalmasan választható 2 műszak (5:30-13:50, 13:40-22:00)