Betanított munka

Fizikai, Segéd, Betanított munka
Helyszín
Nagyatád, Somogy megye

Nagyatádi partnerünk részére keresünk betanított munkásokat. Folyamatos, hosszú távú munkalehetőséget biztosítunk.

Amennyiben álláshirdetésünk felkeltette az érdeklődését, jelentkezzen a hirdetésnél vagy küldje el önéletrajzát az allas@opuseu.com címre. Kérdés esetén hívja a +36 30 101 5156-os telefonszámot. Kollégánk szívesen válaszol kérdéseire.

Feladatok
  • Csomagolási feladatok elvégzése
  • Kézi anyagmozgatás

Elvárások
  • Legalább alapfokú (8 általános) végzettség

Amit kínálunk
  • Stabil hátterű nemzetközi cég
  • Egyszerűsített foglalkoztatás
  • Hosszú távú, folyamatos munkalehetőség
  • Fizetés havi 2 alkalommal

Munkaidő
  • 1 műszak hétfőtől péntekig 6:00-14:00