Termelés koordinátor

Gyártás, Termelés
Helyszín
Pécs, Baranya megye

Dinamikusan fejlődő, nemzetközi háttérrel rendelkező Partnerünk pécsi telephelyére, kiváló kommunikációval rendelkező termelés koordinátort keresünk hosszú távra.

Amennyiben álláshirdetésünk felkeltette az érdeklődését, jelentkezzen a hirdetésnél vagy küldje el önéletrajzát nettó bérigénye megjelölésével az allas@opuseu.com címre. Kérdés esetén hívja a +36 30 624 9989-es telefonszámot. Kollégánk szívesen válaszol kérdéseidre.

Feladatok
  • A normaidők mérése, betartatása a termelésben dolgozókkal
  • A munkavállalók motiválása, támogatása
  • Riportálás a vezetőség felé

Elvárások
  • Érettségi
  • Alapszintű számítógépes ismeretek
  • Határozott fellépés
  • Kiváló kommunikációs készség

Előnyt jelent
  • Termelő cégnél szerzett tapasztalat

Amit kínálunk
  • Versenyképes alapbér + teljesítmény prémium
  • Tiszta, modern munkakörnyezet

Munkaidő
  • Hétfőtől péntekig 1 műszakos munkarend