Raktáros

Raktáros

Logisztika, Gyártás, Termelés
Helyszín
Komló, Baranya megye

Dinamikusan fejlődő, modern, európai környezetben üzemelő fémipari Partnerünkhöz gyakorlattal rendelekző raktáros kollégát.

Amennyiben álláshirdetésünk felkeltette az érdeklődését, jelentkezzen a hirdetésnél vagy az allas@opuseu.com címre küldje el szakmai önéletrajzát nettó fizetési igény megjelölésével. Kérdés esetén hétfőtől péntekig 8 és 16 óra között hívja a +36 30 624 9989-es telefonszámot, kollégánk szívesen válaszol kérdésére a munkával kapcsolatban.

Feladatok
  • Bejövő anyagok, szerszámok érkeztetése, kiadása a gyártás számára
  • Raktári rend fenntartása
  • Raktárprogram, raktárkészlet kezelése
  • Raktározási dokumentációk készítése
  • Megmunkáláshoz szükséges szerszámok összekészítése lista alapján

Elvárások
  • Raktározási területen szerzett tapasztalat
  • Pontos, dinamikus munkavégzés
  • Számítógépes felhasználói ismeretek
  • Szerszámismeret
  • Fémipari anyagismeret
  • Műszaki rajzok és fémipari technológiák alapszintű ismerete

Előnyt jelent
  • Fémipari területen jártasság
  • Targoncavezetői jogosítvány

Amit kínálunk
  • Magas technikájú, rendezett, biztonságos munkakörnyezet
  • Stabil vállalati háttér
  • Hosszú távú munkalehetőség
  • Kiemelkedő bérezés
  • Bónusz rendszer
  • Képzési lehetőség

Munkaidő
  • Hétfőtől péntekig