Képszerkesztő

Adminisztráció, Asszisztens, Irodai munka
Helyszín
Mohács, Baranya megye

Textilipari termékek gyártásával foglalkozó nemzetközi Partnerünk grafikus csapatába keresünk új kollégát. Ha a rövid határidők betartása nem okoz komoly stresszt, társalgási szinten beszélsz angolul és még ismersz is valamilyen grafikus programot, akkor Téged keresünk.

Amennyiben álláshirdetésünk felkeltette az érdeklődésed, jelentkezz a hirdetésnél vagy fényképes önéletrajzodat küldd az allas@opuseu.com címre. Kérdés esetén hívd a +36 30 624 9989-es telefonszámot, kollégánk szívesen válaszol kérdéseidre a munkával kapcsolatban.

Feladatok
  • Grafikák gyártásra történő előkészítése
  • Prezentációk készítése a megbízók részére
  • Kapcsolattartás, folyamatos egyeztetés a megbízókkal

Elvárások
  • Számítógép felhasználói szintű ismerete
  • Kommunikáció képes angol nyelvtudás (írásban és szóban)

Előnyt jelent
  • Adobe Photoshop vagy Illusztrátor ismerete

Amit kínálunk
  • Versenyképes bérezés
  • Modern munkakörnyezet

Munkaidő
  • Hétfőtől péntekig (7:00-15:00)