Munkaügyi asszisztens

Adminisztráció, Asszisztens, Irodai munka
Helyszín
Mohács, Baranya megye

Folyamatosan fejlődő, mohácsi Partnerünk részére keresünk olyan részmunkaidős álláslehetőséget kereső kolléganőt, aki irodai környezetben képzeli el jövőjét hosszú távon. Ha fontos Önnek a jó hangulatú, támogató csapat és magabiztosan használja a Word, Excel, Outlook programokat, akkor várjuk jelentkezését.

Amennyiben álláshirdetésünk felkeltette az érdeklődését, jelentkezzen a hirdetésnél vagy küldje el önéletrajzát az allas@opuseu.com címre. Kérdés esetén hívja a +36 30 624 9989 vagy a +36 30 101 5158-as telefonszámot. Kollégáink szívesen válaszolnak kérdéseire.

Kérjük adja meg e-mail címét!

Feladatok
  • Kimutatások, riportok készítése
  • Foglalkoztatással kapcsolatos dokumentumok (jelenléti ív, munkaszerződés, stb) kezelése
  • Adaszolgáltatás a bérszámfejtő részére

Elvárások
  • Érettségi
  • MS Office programok magabiztos használata
  • Kiváló kommunikációs készség

Előnyt jelent
  • Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat

Amit kínálunk
  • Versenyképes bérezés
  • Hosszú távú, biztos munkahely
  • Támogató csapat
  • Modern munkakörnyezet

Munkaidő
  • Hétfőtől péntekig napi 4 óra

Sikertelen regisztráció

sikertelen_regisztracio_18