Betanított munka - vízmérték gyártó

Fizikai, Segéd, Betanított munkaGyártás, Termelés
Helyszín
Pécs, Baranya megye

Partnerünk a világ 80 országában van jelen termékeivel, mint a mérő- és jelölőszerszámok prémiumkategóriás gyártója. Az Osztrák székhellyel rendelkező Partnerünk pécsi telephelyére keresünk egyszerű, gyorsan betanulható, de nagyfokú precizitást igénylő feladatok végzésére jó fizikummal rendelkező munkavállalókat.

Amennyiben álláshirdetésünk felkeltette az érdeklődését, jelentkezzen a hirdetésnél vagy fényképes önéletrajzát küldje az allas@opuseu.com címre a betöltení kívánt pozíció megjelölésével. Kérdés esetén hívja a +36 30 619 9080 vagy +36 30 624 9989-es telefonszámot. Kollégáink szívesen válaszolnak kérdéseire.

Feladatok
  • A profil gépi megmunkálása (sorjázás, reszelés, stancolás, festés)
  • A munkadarabok mérése, ellenőrzése a munkautasításokban előírtak alapján
  • A munkadarabok kézi összeszerelése, beállítása
  • Termékek csomagolása
  • Műanyag termékek válogatása

Elvárások
  • Befejezett 8 általános
  • Precíz, igényes munkavégzés
  • Monotóniatűrés
  • Képesség az egyéni és csapatban történő munkavégzésre
  • Jó fizikum (a munkavégzés állva történik)

  • Fémipari szakirányú végzettség (gépi forgácsoló, géplakatos, karosszéria lakatos)
  • Több éves szakmai tapasztalat

Amit kínálunk
  • Kiemelt alapbér
  • Bónusz
  • Cafetéria
  • Túlóra lehetősége
  • Szakmai fejlődési lehetőség
  • Családias, nyugodt légkör
  • Hosszú távú, biztos munkahely

Munkaidő
  • Hétfőtől csütörtökig: 7:00–15:30
  • Péntek: 7:00–14:40

Elsőként szeretnél értesülni a legújabb állásokról?

Add meg a nevedet és email címedet mi pedig hetente elküldjük neked a legújabb állásajánlatokat!