Műszerész (TMK munkatárs)

Ipari villanyszerelő és karbantartó, Gyártás, Termelés, Szakmunka, Technikus
Helyszín
Kacsóta, Baranya megye

Műszerész kollégát keresünk élelmiszeripari Partnerünk kacsótai telephelyére, aki Magyarország legnagyobb sajtkészítményeket gyártó vállalata. Termékei szerte a világon több mint 50 országban érhetőek el.

Amennyiben álláshirdetésünk felkeltette az érdeklődését, jelentkezzen a hirdetésnél vagy küldje fényképes önéletrajzát nettó bérigény megjelöléssel az allas@opuseu.com címre. Kérdés esetén hívja a +36 30 162 8585-ös telefonszámot, kollégánk szívesen válaszol kérdésére a munkával kapcsolatban.

Kérjük adja meg e-mail címét!

Feladatok
  • A termelőtevékenység hatékony és folyamatos működésének műszaki feltételeinek biztosítása
  • Riportálás az üzem gépeinek, eszközeinek állapotáról
  • Minden gyártás utáni takarítást követően a gép tisztaságának ellenőrzése
  • A szakterületre vonatkozó utasítások betartása
  • A személyi higiéniai előírások betartása
  • A minőségbiztosítási (HACCP, IFS) rendszer nyomon követési dokumentumainak naprakész vezetése és a meghatározott feladatok ellátása
  • Felelősségvállalás a műszerek, eszközök, berendezések műszaki, munkavédelmi és tűzvédelmi állapotáért

Elvárások
  • Középfokú műszaki végzettség
  • Terhelhetőség
  • Jó kézügyesség
  • Önálló, megbízható munkavégzés
  • Csapatmunka, becsületesség, rugalmas és pontos munkavégzés

Előnyt jelent
  • Élelmiszeripari cégnél szerzett tapasztalat

Amit kínálunk
  • Alapbér (megállapodás szerint)
  • Műszakpótlék
  • Cafetéria
  • Hosszú távú, biztos munkahely
  • Céges buszjárat

Munkaidő
  • Több műszakos munkarend

Sikertelen regisztráció

sikertelen_regisztracio_18