Belföldi logisztikai ügyintéző

Logisztika, Adminisztráció, Asszisztens, Irodai munka
Helyszín
Kacsóta, Baranya megye

Belföldi logisztikai ügyintéző kollégát keresünk élelmiszeripari Partnerünk kacsótai telephelyére, aki Magyarország legnagyobb sajtkészítményeket gyártó vállalata. Termékei szerte a világon több mint 50 országban érhetőek el.

Amennyiben álláshirdetésünk felkeltette az érdeklődését, jelentkezzen a hirdetésnél vagy küldje fényképes önéletrajzát nettó bérigény megjelöléssel az allas@opuseu.com címre. Kérdés esetén hívja a +36 30 162 8585-ös telefonszámot, kollégánk szívesen válaszol kérdésére a munkával kapcsolatban.

Kérjük adja meg e-mail címét!

Feladatok
  • Raktári logisztikai folyamatok koordinálása, ellenőrzése
  • Raktárkészlet monitorozása, adatbázis összeállítása
  • Kimutatások, statisztikák készítése
  • Anyagmozgással kapcsolatos könyvelések SAP rendszerben
  • Indirekt anyagok bevételezése
  • EKÁER adminisztrációs feladatok ellátása
  • Logisztikai vezető munkájának támogatása

Elvárások
  • Logisztikai területen szerzett tapasztalat
  • Munkabírás, monotónia tűrés, jó kézügyesség
  • Önálló, megbízható munkavégzés
  • Csapatmunka, becsületesség, rugalmas és pontos munkavégzés

Előnyt jelent
  • Élelmiszeripari cégnél szerzett tapasztalat

Amit kínálunk
  • Alapbér (megállapodás szerint)
  • Cafetéria
  • Hosszú távú, biztos munkahely
  • Motiváló, jó csapat

Munkaidő
  • Hétfőtől péntekig 8:00-16:00

Sikertelen regisztráció

sikertelen_regisztracio_18