Irodai asszisztens - Pécs

Adminisztráció, Asszisztens, Irodai munka
Helyszín
Pécs, Baranya megye

A munka olykor igazán változatos, néha monoton. Van, hogy előre tervezhető az egész nap, de van, amikor naponta több alkalommal is újra kell tervezni. Valamikor az ügyfélszolgálaton kell besegíteni, esetleg a toborzásban, de még egyéb adminisztratív feladat sem kizárt. Mindegyik feladatra betanítunk, így nem gond, ha nincs benne tapasztalatod. Légyeg, hogy magabiztosan használd a Word, Excel, Outlook programokat és igényes legyél a munkádra.

Ha a fent leírtakat testhezállónak érzed, akkor jelentkezz dinamikusan növekvő HR szolgáltató csapatunkba irodai asszisztensnek!

Amennyiben álláshirdetésünk felkeltette az érdeklődésed, küldd fényképes önéletrajodat nettó bérigényed megjelölésével az allas@opuseu.com címre. Kérdés esetén hívd a +36 30 624 9989-es telefonszámot, kollégánk szívesen válaszol kérdésedre a munkával kapcsolatban.

Kérjük adja meg e-mail címét!

Feladatok
  • Álláskeresők tájékoztatása telefonon, személyesen
  • Munkavállalók dokumentumainak kezelése
  • Bérszámfejtő munkájának támogatása
  • Riportok, kimutatások készítése

Elvárások
  • Megváltozott munkaképességű státusz
  • Érettségi
  • MS Office programok magabiztos használata
  • Stressztűrés (ezt leginkább a rövid határidők okozzák)
  • Precíz, igényes munkavégzés
  • Rugalmasság

Előnyt jelent
  • Munkatörvénykönyv ismerete

Amit kínálunk
  • Megállapodás szerinti bérezés
  • Laptop, mobil telefon
  • Belvárosi iroda
  • Céges rendezvényeken való részvétel

Munkaidő
  • Hétfőtől péntekig

Sikertelen regisztráció

sikertelen_regisztracio_18