CNC lézervágó gépkezelő

Fémipar, Gyártás, Termelés, Szakmunka, Technikus
Helyszín
Komló, Baranya megye

Dinamikusan fejlődő partnerünk részére, modern, európai környezetben üzemelő Partnerünk részére keresünk CNC lézervágó gépkezelőt.

Amennyiben álláshirdetésünk felkeltette az érdeklődését, jelentkezzen a hirdetésnél vagy az allas@opuseu.com címre küldje el szakmai önéletrajzát nettó fizetési igény megjelölésével. Kérdés esetén hétfőtől péntekig 8 és 16 óra között hívja a +36 30 624 9989-es telefonszámot, kollégánk szívesen válaszol kérdésére a munkával kapcsolatban.

Kérjük adja meg e-mail címét!

Feladatok
  • Mitsubishi CO2 lézervágó berendezés kezelése
  • A lézervágó gép programozása, terítékkiosztás
  • Alkatrészek árazása
  • Karbantartási feladatok ellátása
  • Alapanyagok kezelése

Elvárások
  • Szakirányú végzettség
  • Műszaki rajz alapján történő önálló munkavégzés
  • Kézi mérőeszközök ismerete
  • Megbízhatóság
  • Terhelhetőség
  • Minőségi munka iránti igény

Előnyt jelent
  • Több éves szakmai tapasztalat

Amit kínálunk
  • Magas technikájú, rendezett, biztonságos munkakörnyezet, új gépekkel
  • Megegyezés szerinti bérezés
  • Bejárási támogatás
  • Bonus és prémium béren kívüli juttatás
  • Betanulási lehetőség

Munkaidő
  • 1 műszak (5:50 -14:20)

Sikertelen regisztráció

sikertelen_regisztracio_18