Munkavédelmi technikus

Szakmunka, Technikus
Helyszín
Kaposvár, Somogy megye

Pályakezdők jelentkezését is várjuk munkavédelmi technikus pozícióba, ahol a betanulást mentor segíti. Partnerünk a túláramvédő biztosító betétek kulcsgyártója, egyike a három legnagyobb európai gyártónak. Az általunk előállított termék mások biztonságát szolgálja, akár atomerőművekben vagy olajfúrótornyokban is használják biztosító betéteinket világszerte. A mindennapi munkavégzés során első helyen az egészség és a biztonság áll.

Miért lehet izgalmas ez a lehetőség?

  • Mert Partnerünknél tényleg kiemelten fontos a munkavédelem.

  • Pályakezdőként hasznos tapasztalatot szerezhet.

  • Lehetősége lesz fejlődni/ tanulni a munka során.

  • Jó hangulatban dolgozhat, egy olyan csapatban, ahol együttműködőek a munkatársak.

  • A betanulás és a munka során az EHS mérnök fogja támogatni.

Amennyiben álláshirdetésünk felkeltette az érdeklődését, jelentkezzen a hirdetésnél vagy küldje szakmai önéletrajzát az allas@opuseu.com címre. Kérdés esetén hívja a +36 30 624 9989-es telefonszámot, kollégánk készséggel válaszol a munkával kapcsolatos kérdéseire.

Kérjük adja meg e-mail címét!

Feladatok
  • A jogszabályi- hatósági-és belső előírások, illetve utasítások betartása és betartatása.
  • A munkahelyi egészség és biztonság irányítási rendszer (MEBIR) szabvány és a környezetirányítási rendszer (KIR) működtetéséhez kapcsolódó adminisztratív feladatok támogatása.
  • Nyilvántartások naprakész vezetése: hulladék kezeléssel kapcsolatos, pontforrásokhoz tartozó adatok.
  • Felhasználásra kerülő vegyi anyagok biztonságtechnikai adatlapjának ellenőrzése.
  • Baleseti esemény nyilvántartása, az események kivizsgálása és intézkedések meghozása a balesetmegelőzés céljából.
  • Kapcsolattartás a foglalkozás-egészségügyi orvossal és a munkavédelmi képviselőkkel.
  • Munkavédelmi programok szervezése, hiszen minden évben tartunk EHS hetet, ahol felhívjuk a munkavállalók figyelmét az egészségmegőrzésre kreatív programokkal és a dolgozók ingyenesen egészségügyi szűréseken is részt vehetnek.

Elvárások
  • Középfokú munkavédelmi technikus végzettség
  • Biztos felhasználói tudás MS Office-ban (word, excel, power point, outlook)
  • Kezdeményező készség és vannak javaslataid új megoldásokra
  • Kiváló időmenedzsment és kommunikációs készség
  • Alapszintű angol nyelvtudás szóban és írásban is, illetve nyitottság ennek fejlesztésére

Előnyt jelent
  • Tűzvédelmi előadó végzettség
  • Emelőgép ügyintéző szakképesítés
  • Szakmai tapasztalat hasonló munkakörben

Amit kínálunk
  • Átlag feletti alapbér + havi bónusz
  • Havi cafeteria juttatás: bruttó 22.000 Ft + a bér 4%-a, az első 3 hónapban nem jár, viszont 3 hónapot követően 2 hónapra visszamenőleg kifizetjük
  • Év végén 13. havi fizetés (december közepén utaljuk), ami extrán hasznos a karácsonyi készülődés során
  • Minden hónap 5. napján fizetés
  • Munkabérelőleg kérhető 3 hónap munkaviszonyt követően
  • Munkába járás támogatása vidékről: autó esetén 15 Ft/km, vonat-, buszbérletnél 86 %-ot térítünk
  • Törzsgárda jutalom már 2 év után
  • Tanulmányainak támogatása: ha képezni szeretné magát vagy szívesen fejlődne, akkor részt vehet képzéseken/ tréningeken
  • Céges laptopot és telefon
  • Évente 2 alkalommal leállás, nyáron 1 hét, illetve télen az ünnepek alatt sem kell dolgozni
  • Céges rendezvények, programok

Munkaidő
  • Hétfőtől péntekig (7:45-16:15)

Sikertelen regisztráció

sikertelen_regisztracio_18