Épületvillamossági szerelő, villanyszerelő

Építőipar, Ingatlan, Szakmunka, Technikus
Helyszín
Németország

Tapasztalattal rendelkező villanyszerelőket keresünk, akik lakóházakban, ipari és gazdasági létesítményekben szerelnék az áramellátáshoz szükséges vezetékrendszert.

Hogyan jelentkezzek?
Amennyiben álláshirdetésünk felkeltette az érdeklődésed, jelentkezz a hirdetésnél vagy az allas@opuseu.com címen. Kérdés esetén hívd a 06-30/162 8585-ös telefonszámot, kollégánk szívesen válaszol minden kérdésedre.

Feladatok
  • a tervrajzok és huzalozási rajzok áttanulmányozása és olvasása;
  • a védőcsövek falba süllyesztése vagy falra erősítése, elosztódobozok, kapcsolók, biztosítékok, kapcsolószekrények és világítástechnikai szerelvények felszerelése, a falban tett kár javítása;
  • a vezetőhuzalok lemérése és behúzása a védőcsőbe;
  • a megfelelő vezetővégek csupaszolása és összesodrása;
  • a fogyasztók bekötése és a bekötés helyességének ellenőrzése;
  • a védőföldelések kialakítása és a földelési ellenállás rendszeres ellenőrzése;

Elvárások
  • német nyelvtudás
  • rajz alapján vagy utasítások szerint önálló munkavégzés
  • precíz munkavégzés

Előnyt jelent
  • hasonló munkakörben végzett munka

Amit kínálunk
  • versenyképes jövedelem
  • hosszútávú munkalehetőség

Munkaidő
  • teljes munkaidőben történő foglalkoztatás

Erre a lehetőségre jelenleg nincs aktív kiválasztási folyamat. Kérjük adja meg adatait, hogy újabb felvétel esetén kollégáink fel tudják keresni.