Termelési adminisztrátor

Diákmunka
Helyszín
Pécs, Baranya megye

Német tulajdonban lévő, fémipari Partnerünk pécsi telephelyére keresünk diákokat, akik egy stopper óra segítségével mérik a különböző munkafolyamatok időigényét és azt számítógépen rögzítik.

Amennyiben álláshirdetésünk felkeltette az érdeklődésed, jelentkezz a hirdetésnél vagy az allas@opuseu.com címre küld el önéletrajzodat. Kérdés esetén hétfőtől péntekig 8 és 16 óra között hívd a +36 30 624 9989-es telefonszámot, kollégánk szívesen válaszol kérdéseidre a munkával kapcsolatban.

Kérjük adja meg e-mail címét!

Feladatok
  • Munkafolyamatok időigényének mérése
  • Eredmények rögzítése számítógépen

Elvárások
  • JobbMeló Iskolaszövetkezeti tagság
  • Minimum heti 3 nap vállalása
  • MS Office felhasználó szintű ismerete
  • Érvényes orvosi alkalmassági (ha nincs, beutalót adunk)

Előnyt jelent, de nem feltétel
  • Műszaki vagy gazdasági tanulmányok
  • Heti 4-5 nap vállalása a következő 2-3 hónapban

Amit kínálunk
  • Bruttó 1500 Ft/óra (25 éves kor alatt ez a nettó is)
  • Fizetett szünetek
  • Barátságos, támogató csapat
  • Tanulmányok befejezését követően karrierlehetőség

Munkaidő
  • Hétfőtől péntekig 6:00-14:00

Sikertelen regisztráció

sikertelen_regisztracio_18