Címkéző, csomagoló

DiákmunkaLogisztikaNyugdíjas munkaFizikai, Segéd, Betanított munka
Helyszín
Letenye, Zala megye

Szívesen dolgozna Európa egyik legnagyobb Drogéria-hálózatának a raktárában? Szeretne egy könnyen végezhető munkát, azonnali kezdéssel? Jelentkezzen hozzánk és munkatársunk pár napon belül felveszi Önnel a kapcsolatot! Akár másodállásban is dolgozhat. Diákok, nyugdíjasok jelentkezését is várjuk.

Amennyiben álláshirdetésünk felkeltette az érdeklődését, jelentkezzen a hirdetésnél vagy az allas@opuseu.com címen a betölteni kívánt pozició megjelölésével. Kérdés esetén hívja a +36 30 619 9080-as telefonszámot, kollégánk szívesen válaszol bármilyen kérdésére a munkával kapcsolatban.

Feladatok
  • termékek csomagolása, címkézése
  • kézi anyagmozgatás

Elvárások
  • 8 általános iskolai végzettség
  • egy egyszerű teszt sikeres megoldása

Előnyt jelent
  • hasonló munkakörben szerzett tapasztalat

Amit kínálunk
  • napi bejelentéses munkaviszony (egyszerűsített foglalkoztatás)
  • délelőttös műszakban nettó 1.320 Ft/óra
  • délutános műszakban nettó 1.410 Ft/óra
  • Éjszakai műszakban nettó 1.496 Ft/óra
  • bérutalás havonta kettő alkalommal
  • ingyenes céges buszjáratok a következő településekről:
    • Nagykanizsa – Letenye
    • Nagyatád - Letenye
    • Borsfa – Báza – Bázakerettye – Kistolmács – Zajk – Józsefhegy – Letenye
    • Bocska – Újudvar – Nagykanizsa – Szepetnek – Semjénháza – Molnári – Tótszerdahely – Tótszentmárton – Letenye
    • Lenti – Máhomfa – Bedőmajor – Szécsisziget – Lovászi – Tornyiszentmiklós – Vörcsök – Csörnyeföld – Szentmargitfalva – Muraszemenye – Csernec – Murarátka
    • Bagod – Zalaegerszeg – Bocfölde – Bak – Söjtör – Pusztamagyaród – Szentliszló – Bánokszentgyörgy – Borsfa – Letenye
    • Kiskanizsa – Sormás – Eszteregnye – Rigyác – Petrivente – Becsehely – Letenye
    • Szenta – Csurgó – Porrogszentkirály – Gyékényes – Zákány – Zákányfalu – Őrtilos – Belezna – Surd – Letenye
    • Barcs – Babócsa – Bolhó – Heresznye – Berzence - Letenye

  • választható műszakok hétfőtől-szombatig (6:00-14:00 és 14:20-22:20)

Elsőként szeretnél értesülni a legújabb állásokról?

Add meg a nevedet és email címedet mi pedig hetente elküldjük neked a legújabb állásajánlatokat!