Csomagoló

Csomagoló

DiákmunkaFizikai, Segéd, Betanított munka
Helyszín
Kaposvár, Somogy vármegye

Trendi, modern munkakörnyezetbe keresünk kollégákat mobiltelefon tokok csomagolására, kiemelt bérezéssel, heti kifizetéssel.

Amennyiben álláshirdetésünk felkeltette az érdeklődésed, jelentkezz a hirdetésnél vagy az allas@opuseu.com címre küldd el jelentkezésed a betölteni kívánt pozíció megjelölésével. Kérdés esetén hívd a +36 30 162 8585-ös telefonszámot, kollégánk szívesen válaszol kérdéseidre a munkával kapcsolatban.

Feladatok
  • Mobiltelefon tokok csomagolása

Elvárások
  • Alap matematikai műveletek magabiztos használata
  • Precíz, igényes munkavégzés
  • Megbízhatóság
  • Telefonos alkalmazások készségszintű használata

Előnyt jelent
  • Középfokú iskolai végzettség
  • Alapfokú számítógépes ismeretek
  • Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat

Amit kínálunk
  • Kiemelt órabér
  • Bérutalás hetente
  • Műszakpótlék
  • Egyszerűsített foglalkoztatás
  • Választható műszakok
  • Igényes, modern munkakörnyezet
  • Jó hangulatú, fiatalos csapat

Munkaidő
  • 3 műszak (6:00-14:00, 14:00-22:00, 22:00-6:00)

Elsőként szeretnél értesülni a legújabb állásokról?

Add meg a nevedet és email címedet mi pedig hetente elküldjük neked a legújabb állásajánlatokat!