Varrónő

Varrónő

Fizikai, Segéd, Betanított munkaSzakmunka, Technikus
Helyszín
Sellye, Baranya megye

Technikai ruházat gyártásával foglalkozó Partnerünk sellyei telephelyére keresünk varrónőket azonnali kezdéssel.

Amennyiben álláshirdetésünk felkeltette az érdeklődését, jelentkezzen a hirdetésnél vagy küldje el önéletrajzát az allas@opuseu.com címre. Kérdés esetén hívja a +36 30 624 9989 vagy a +36 30 101 5158-as telefonszámot. Kollégáink szívesen válaszol kérdéseire.

Feladatok
  • Textilipari termékek és alkatrészek előállítása gépi varrással, préseléssel, szálazással
  • Javítási munkálatok elvégzése

Elvárások
  • 1-2 év szakmai tapasztalat
  • Pontosság, precizitás
  • Rugalmasság

Előnyt jelent
  • Szakirányú végzettség

Amit kínálunk
  • Órabér alapú elszámolás
  • Cafetéria
  • Bejárás támogatás
  • Önkéntes túlóra lehetősége
  • 1 műszak
  • Klimatizált, barátságos munkakörnyezet
  • Hosszú távú, bejelentett munkahely
  • Szakmai fejlődési lehetőség

Munkaidő
  • Hétfőtől-péntekig (6:00-14:30)

Elsőként szeretnél értesülni a legújabb állásokról?

Add meg a nevedet és email címedet mi pedig hetente elküldjük neked a legújabb állásajánlatokat!